Kundtjänst

Cyklop AB

08 - 503 05 300

info@cyklop.se

Fågelviksvägen 9, 145 53 Norsborg

Service handapparater

CYKLOP AB

Vänligen kontakta:

Efwa Frimodig

Direkt: 08-503 053 51

Mottagaradress:

Cyklop Teknik AB

Villstadsvägen 1

333 77 Burseryd

Länk till dokumentet som ska skickas med handapparaten

Stockholm

  • Per-Anders Trollsfjord
  • 070 - 383 89 83
  •                  p.trollsfjord@cyklop.se                      VD
  • Urban Ursing
  • 070 - 587 27 90
  •                  u.ursing@cyklop.se                      Ekonomichef / Ledning
  • Björn Larsson
  • 070-218 50 24
  •                  b.larsson@cyklop.se                      Försäljningschef / Ledning / Maskiner & förbrukningsmaterial
  • Magnus Ling
  • 070 - 325 64 82
  •                  m.ling@cyklop.se                      Teknikchef / Ledning / Helautomatiska maskiner
  • Claes Winblad
  • 070-940 00 55
  •                  c.winblad@cyklop.se                      Produktchef helautomatiska maskiner
  • Markus Jost
  • 070 - 693 99 11
  •                   m.jost@cyklop.se                      Hel- och halvautomatiska maskiner
  • Thomas Grandin
  • 072-557 42 01
  •                  t.grandin@cyklop.se                      Produktchef kodning & märkning     
  • Per Kjellström
  • 070 - 364 47 31
  •                  p.kjellstrom@cyklop.se                      Innesälj maskiner & förbrukningsmaterial
  • Andreas Askebäck
  • 070-290 77 34
  •                  a.askeback@cyklop.se                      Innesälj maskiner & förbrukningsmaterial
  • Andreas Olsson
  • 070 - 650 25 90
  •                  a.olsson@cyklop.se                      Försäljning maskiner & förbrukningsmaterial. Postnr: 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 72, 73  
  • Per Kjellström
  • 070 - 366 62 06
  •                  p.kjellstrom@cyklop.se                      Försäljning maskiner & förbrukningsmaterial. Postnr: 19, 45, 46, 53, 54, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 74, 75, 76, 77, 78, 79    
  • Jeanette Svensson
  • 070 - 261 86 65
  •                  j.svensson@cyklop.se                      Försäljning maskiner & förbrukningsmaterial. Postnr: 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 37, 38, 39  
  • Lars Cassiano
  • 076-771 89 45
  •                  l.cassiano@cyklop.se                      Försäljning maskiner & förbrukningsmaterial. Postnr: 40, 41, 42, 43, 44, 47, 50, 51, 52, 55, 56, 57  
  • David Thorell
  • 070 - 303 12 30
  •                  d.thorell@cyklop.se                      Försäljning maskiner & förbrukningsmaterial. Postnr: 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89  
  • Efwa Frimodig
  • 070-286 13 51
  •                  e.frimodig@cyklop.se                      Reservdelar
  • Efwa Frimodig
  • 073 - 073 83 17
  •                  e.frimodig@cyklop.se                      Service
  • Per Andersson
  • 070-634 49 87
  •                  p.andersson@cyklop.se                      Inköp
  • Maria Eleftheriadis
  • 073 - 503 71 71
  •                  m.eleftheriadis@cyklop.se                      Ekonomi

Sundsvall

  • Tomas Vennerström
  • 070-320 13 12
  •                  t.vennerstrom@cyklop.se                      Försäljning Goliat maskiner
  • Daniel Skogs
  • 070-616 39 79
  •                  d.skogs@cyklop.se                      Försäljning Goliat maskiner